TULBI MAJA HAAPSALUS

Haapsalus aadressil Tulbi põik 3 pakume öömaja ja varjupaiga teenust. Öömaja teenusega kindlustatakse eluaseme- ja/või majanduslike probleemidega isikud ööbimisvõimalusega ja esmase vajaliku abiga. Teenus sisaldab pesemisvõimalust, vältimatut abi (sh toitlustamine ja riideabi), võimalusel meditsiinilise abi korraldamist ning esmast sotsiaalnõustamist.

Varjupaigas pakume eluasemeprobleemidega ja majanduslikes raskustes olevatele täiskasvanutele eluruumi või eluruumi osa üürimise võimalust. Majutuskoha maksumuseks on igakuine fikseeritud summa. Kui isik ei ole võimeline tasuma oma majutuskoha eest kas täielikult või osaliselt, kompenseerib puudujääva osa tema eest elukohajärgne omavalitsus.

Teenuse saajatele on tagatud toitlustamine (lisatasu eest), riideabi, vastavalt võimalustele vajalikud esmatarbed (pesemisvahendid, nõud), võimalusel meditsiinilise abi korraldamine, abi asjaajamisel ning sotsiaalnõustamine.

Ajutiselt või püsivalt eluasemeta jäänud isiku suunamiseks Haapsalu varjupaika kirjutada e-posti aadressil info@sots.ee või helistada numbril +372 565 5657.

Haapsalus varjupaigast saab hea ülevaate ETV saatesarjast Ringvaade: Haapsalu Tööotsijate Ühingu varjupaik on elupaigaks alkohoolikutest kodututele (alates 32 min.).

Tulbi-põik 3 asukoht kaardil:

TONDI MAJA TALLINNAS

Tallinnas aadressil Tondi tn 26 anname vastavalt võimalustele üürile möbleeritud eluruumi või koha möbleeritud eluruumis. Nii duširuumid kui ka köök on ühised ühe korteri elanikele, maksimaalselt kuuele inimesele.

Üürisumma sõltub üüritava eluruumi ruutmeetritest. Ruutmeetri hind algab 9 eurost.

Vaba koha olemasolu kohta võib küsida e-posti aadressil info@sots.ee.

Tondi 26 asukoht kaardil:

© 2024 - Proudly powered by theme Octo